View Single Post
Stary 11-12-2014, 09:26   #27
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem

Cytat:
Napisał lotek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niemożliwe, żeby po 315 tyś km był tak ładny w środku
Możliwe , możliwe. Co prawda mój ma 180 000 po 4 latach ale jakbyś popatrzył do środka to byś powiedział że zjechał prostu z taśmy produkcyjnej.... A żeby jedna ryska , albo jedno wytarcie.... nic a nic.
Jeżeli jeździ samochodem jedna osoba , niekoniecznie bardzo gruba , to samochód w środku jest bez zmian nawet po 300 000 km
Co innego gdy ktoś coś przewozi , jeździ na brudasa itd.... wtedy widać ślady użytkowania

Bump:
Cytat:
Napisał peter79 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
15-20kkm to oszczędności rzędu 1500-2000zł rocznie na paliwie
mój kolega kupił z salonu VW polo i pali mu benzyny 4 litry na trasie , 4.5-5 w mieście.
Więc benzyną też da się tanio jeździć a nawet taniej niż dieslem.
OCZYWIŚCIE z drugiej strony nie ma co porównywać polo do mondeo pod żadnym względem.
Dałem tylko przykład że nowe benzyny nie palą wcale tak dużo.
Rzecz jasna że dieslem większa frajda i bardziej wciąga w fotel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem