View Single Post
Stary 18-03-2020, 14:10   #5
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,453
Domyślnie Odp: Duża przestroga dla osób korzystających z oprogramowania do modyfikacji

Na forum pokazują sie nowi użytkownicy i uważają że mają dostać konkretną instrukcje jak coś zrobić bo od tego jest forum i gdzie popełnia sie błędy......
Jestem z wykształcenia inzynierem budownictwa nie mam nic wspólnego z programowaniem, zaczynałem naście lat temu od Vagów i kabla za 20zł. Potem fordy od ruskiego programu (po rusku) który obsługiwał 2 auta i kabla za 100zł. Mi zrozumienie podstawowej wiedzy dzięki której nie robie banalnych błędów zajęło jakieś 10 lat i dalej wiem i potrafie za mało a swój pierwszy tempomat wsadziłem w 2007r. Gdybym zsumował pieniądze które wsadziłem w sprzęt i modyfikacje to kupiłem bym nowego Focusa mk4 na wypasie a jednak te kombinacje z wyposażeniem cały czas mnie podniecają i kuszą do kolejnych inwestycji.
Przepis na kodowanie jest prosty, czytać, czytać i jeszcze raz czytać a potem robić, ubijać i naprawiać. Każdy na tym forum zaczynał dokładnie tak samo od zera.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem