Temat: [Fusion - Mondeo USA] Potrzebny vin z Active City Stop.
View Single Post
Stary 13-09-2019, 15:57   #8
xkaderson
Zablokowany
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 21-05-2019
Skąd: Warszawa
Model: Fusion Titanium Individual
Silnik: 2.0 T 240 km
Rocznik: 2016
Postów: 108
Domyślnie Odp: Potrzebny vin z Active City Stop.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mniej więcej od połowy 2017 roku Ford przestał stosować ACS w MK5.
Krok po kroku:
1) Wymiana przedniej szyby na wersję pod ACS (będzie "nowe auto ze starą szybą czołową" - czyli "dzwon" w domyśle)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Istotna uwaga - na moją pamięć nie było szyb IR pod lidar. Szyba IR wyklucza wg mnie możliwość montażu ACS.
2) Jak już się przejdzie 1) to zakup i montaż lidaru na szybie
3) Dorobienie brakującej wtyczki lidaru w oparciu o sygnały z wtyczki kamery przedniej
4) Skonfigurowanie ACS.
Czyli "prosto, szybko i łatwo"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No... ja tak mam i dupa blada, lidar jest, wykrywa go ucds i jest skonfigurowany, w abs jest tez aktywowane, w bcm rzekomo tez jest dobrze i nie dziala, a jak odlacze lidar ze wtyczki to IPC, ABS wala blad ze nie maja z lidarem komunikacji, co jest nie tak? Nie wiem, wydaje mi sie ze kwestia konfiguracji. W zalaczniku foto jak mam ustawione, chyba ze ktos podpowie co gdzie wpisac aby lidar dzialal ?

Ostatnio edytowane przez xkaderson ; 07-11-2019 o 01:32
xkaderson jest offline   Odpowiedź z Cytatem