View Single Post
Stary 22-09-2018, 21:45   #92
kors4r
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce

Od lat wożę auta do Piotra Stelmaszyka, Piaskowo k/Szamotuł (jadąc DW 186 od Poznania zaraz przed Szamotułami, po lewej stronie). Tel.: 501 551 250. Mogę śmiało polecić.

Naprawiał mi Polówkę '94, V70 '98, Vectrę '98 i teraz Focusa '04. Moje poprzednie auto, właśnie Vectrę, reanimowali kilka razy. Nigdy nie było problemów z diagnozą, zawsze dobrze doradził, zawsze mi się rozlicza z cen części i robocizny. W innym, świeżym wątku napisałem ile ostatnio wykasował i za co, więc nie będę powielał.

Polecam go przede wszystkim dlatego, że nigdy mnie nie naciągnął. Jeśli coś jego zdaniem trzeba naprawić, to zanim ruszy i narazi na koszty uprzedza i tłumaczy ile mogę jeszcze tak jeździć, albo jakie będą konsekwencje. Jak się uprę, żeby nie naprawiać, to się nie "obraża". Poza tym nawet jak przyjadę z jedną rzeczą, to robi ogólny przegląd, żeby sprawdzić co ew jeszcze jest do zrobienia. Mam raczej dwie lewe ręce do naprawiania czegokolwiek samemu, a mechanikę ogarniam tylko teoretycznie, więc bardzo mi odpowiada takie podejście.

Robił w moich autach prawie wszystko: zawieszenia, rozrządy, wspomaganie, turbo, klimę, geometrię, wulkanizację, podnośniki szyb i cholera wie, co tam jeszcze. Nie miałem nigdy auta z automatem, ale jak ostatnio zmieniałem samochód i pytałem go o zdanie na temat automatów, to polecał - sam od kilkunastu lat jeździ automatami. Więc pewnie bez problemu podjąłby się ew. naprawy.
  Odpowiedź z Cytatem