Temat: [Focus 2014-2018] Jaki bagażnik dachowy, box dachowy
View Single Post
Stary 08-05-2017, 09:36   #18
rkanisz
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 09-08-2016
Skąd: Warszawa
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7
Domyślnie Odp: Jaki bagażnik dachowy, box dachowy

Cytat:
Napisał wujek_p Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam!
....
Po przewertowaniu internetów wybrałem parę modeli (od najtańszych):

3) Thule Wingbar - ok. 930zł

Czy ktoś ma z Was doświadczenie z ww. produktami? Czy warto dopłacać do produktów Thule / Whisbar gdy oryginalny bagażnik Forda wygląda OK?
Cześć,
Jako posiadacz focusa kombi bez relingów z mojego doświadczenia z belkami typu wing:
- w poprzednim aucie miałem aluminiowe belki okrągłe (aero) i gwizdały podobnie jak kwadratowe stalowe, szczególnie powyżej 90 km/h, a wolniej jadąc to na urlop bym nie dotarł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,
- krzywiłem się wydając sporo kasy na nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , bo nie ukrywajmy do tanich nie należą, a mają nam "tylko" pomóc przewieźć bagaż raz na jakiś czas,
- są lepsze niż "oryginały Forda" bo są szersze i spokojnie pakuję 4 rowery lub 2 z moim boxem,
- po 2 latach jazdy z tymi belkami w różnych konfiguracjach (box, rowery od 1 do 4) uważam za dobrze wydane pieniądze. Łatwy montaż (choć lepiej to się robi na relingach), czuje różnicę w głośności (są dla mnie najcichsze z tych co miałem) szybko sie zakłada i zdejmuje. Najwięcej szumu generują mocowania rowerów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Masz kasę i często będziesz używał kup, im mniej wyjazdów (2-3 razy w roku użycie belek) tym mniejszy sens ich zakupu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rkanisz jest offline   Odpowiedź z Cytatem