View Single Post
Stary 24-11-2018, 14:22   #7
bulajev
FCP member
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 06-05-2008
Skąd: Rybnik
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI 189KM/401Nm by HEKO
Rocznik: 2011
Postów: 69
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

Cytat:
Napisał bulajev Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, mój Galaxy stoi w Ford Sławek i diagnoza jest taka że układ mechatroniczny do naprawy, są także opiłki w oleju więć może być jeszcze coś na dzień dzisiejszy kwota +/- 10tyś ale może być być więcej... Czy robić skrzynie u nich 2 lata gwarancji, czy może możecie polecić także inną sprawdzoną firmę zajmującą się takimi naprawami. z góry dziękuję za pomoc
Jestem po diagnostyce w ford sławek dwa błędy P0766 ORAZ P0771 W ZAŁACZNIKU OPIS,
opiłki w oleju i w mechatronice, powrot do Rybnika z katowic galaxy kilka razy musiałem wyłączyć i załączyć silnik bo na zimnym wyskakiwał komunikat ograniczona praca skrzyni biegów. na rozgrzanym normalna jazda i normalnie zmienia biegi. Oczywiście ford sławek odradza wymianę samego oleju i filtra tylko wymiana mechatroniki o cenie nie będę mówił- szkoda czasu. wydaje mi się że lepiej byłoby wymienić olej i filtr i może tylko ściągniecie opiłków i wyczyszczenie mechatroniki pomoże?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg zdjecie oleju.jpg (15.5 KB, 426 wyświetleń)
Załączone Pliki
Typ Pliku: pdf P0771.pdf (126.3 KB, 184 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez bulajev ; 28-05-2020 o 22:10
bulajev jest offline   Odpowiedź z Cytatem