View Single Post
Stary 27-03-2015, 08:39   #25
d0lph
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-03-2015
Model: C-MAX
Silnik: 1,6 TDCI (110PS-DV6)
Rocznik: 2008
Postów: 32
Domyślnie Odp: Czyszczenie kolektora ssącego 1.6 TDCi - fotorelacja + logi

Cytat:
Napisał aTyNieee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też nie widzę zdjęć. Jeśli są one dostępne, a nie widzę ich z jakiegoś powodu, prosiłbym o poradę, co powinienem zrobić, żeby je ujrzeć. Z góry serdecznie dziękuję.
Cytat:
Napisał malisz182 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mixann czy możesz reupload'ować zdjęcia na serwer?
Cytat:
Napisał borek251 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
podpinam się pod prośbę
Cytat:
Napisał blazej0016 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja tez prosze o poprawienie zdjec, bardzo mi zalezy
Cytat:
Napisał wargsi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niestety nadal niema zdjęć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Mateo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prosimy o reupload zdjęć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja również chętnie przeglądnę fotki - opis zachęca do tego =]
d0lph jest offline   Odpowiedź z Cytatem