View Single Post
Stary 28-02-2008, 20:35   #24
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie Re: BLOS - opis, monatż i regulacja.

Niezmiernie się cieszę, że doceniliście Blosa -gaźnik gazowy firmy BRC.
Dziś akurat miałem spotkanie z BRC Polska (Czakram). Byli zadziwieni, że Blos jest taki popularny, a szczególnie dużo posiadaczy trudnych do gazowania aut - Fordów - wybiera go i używa z dobrym skutkiem.
Kiedyś to ja napisałem o blosie po raz pierwszy. Zaimponował mi prymitywizmem i skutecznością.
Cała moja praca opiera się na zaawansowanych systemach wtryskowych. Ale blos zawsze będę pamiętał jako przykład skutecznego rozwiązania, składającego się z zaledwie 14 rozłącznych części (licząc w to 4 śruby skręcające pokrywę).
Kto ma - ten doceni. Genialny wynalazek makaronów, który nie został tylko dlatego najpowszechniejszym systemem zasilania gazem, bo ktoś wypromował elektrozaworki z gazem i nazwał to wtryskiem.
Cóż, marketing czyni cuda.
Jeżeli ktokolwiek potrzebuje pomocy z blosem - to proszę o kontakt. Myślę że nieco w temacie wiem, choć nie jeżdżę na gazie tylko na potwornym paliwożernym benzyniaku - ale wciąż Fordzie.

Tak na marginesie - mam nadzieję, że pamiętacie, kto zaczął temat Blosa w 2005 roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=5828

BRC normalnie dało mi dyplom zasłużonego na polu chwały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piro
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline   Odpowiedź z Cytatem