View Single Post
Stary 06-10-2011, 15:06   #352
Miras.
ford::average
 
Avatar Miras.
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: ze wsi
Model: Van
Silnik: Etylina
Rocznik: Automat
Postów: 138
Domyślnie Odp: Zlot jesienny 2011 - propozycja/podsumowanie/wrażenia

Cytat:
Napisał mouzes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miro, po miesiącu pojawi Ci siętylko komunikat z zapytaniem czy chcesz zakupić pełną wersję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja mam tą wersję zainstalowaną już od jakichśdwóch lat i nic nie wygasa. Program działa cały czas tak jak działał, tylko trzeba o jeden raz więcej kliknąć myszką na "zamknij" i tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym tego nie pisał publicznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wiem że działa, ale w licencji wyraźnie pisze, że bezpłatnie możesz używać tylko przez miesiąc potem powinieneś zakupić licencję. A to czy ktoś tak uczyni to już inny temat.

Zaraz dostaniemy po occie i się skończy dyskusja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW : może używamy dwóch różnych wersji.
Miras. jest offline