View Single Post
Stary 09-08-2009, 19:20   #1
dempsej
ford::professional
 
Avatar dempsej
 
Zarejestrowany: 27-08-2007
Skąd: Nowa Ruda/Wrocław
Model: Ford Mondeo MKI
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1995
Postów: 1,098
Domyślnie Nawiew zwariował wieje tylko na szybę przednią.

Witam,
jak w temacie wczoraj nagle przy próbie zmiany kierunku nawiewu z kratek na kratki+nogi nawiew przełączył się w pozycję na szybę przednią i tak już został. Nie reaguje na zmianę położenia na pokrętle ciągle wieje na szybę. Dzisiaj rano nagle uleczył się tzn. zaczął działać jak należy niestety nie na długo bo do momentu próby zmiany kierunku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie jest to wina wężyków na siłownikach (sprawdzone również w komorze silnika). Zauważyłem, że po zmianie na pokrętle prędkości z obiegu zewnętrznego na wewnętrzny kierunki działają jak należy. Problem jest kiedy przełączę na obieg zewnętrzny w tym momencie automatycznie kierunek przełącza się na szybę przednią i tak już zostaje do czasu zmiany na obieg wewnętrzny. Mam nadzieję, że jasno napisałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pomóżcie proszę co to może być, na forum takiego przypadku nie znalazłem.

Pozdrawiam
__________________
Ford Mondeo MK1 1.6 16V hatchback 95r.
dempsej jest offline   Odpowiedź z Cytatem