View Single Post
Stary 30-08-2019, 10:01   #16
84marekl
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-02-2019
Skąd: Białystok
Model: Ford Edge
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016
Postów: 25
Domyślnie Odp: kontrolka poduszki a nie wystrzelone ...

Cytat:
Napisał micky13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i tak tez powiedzieli w serwisie i tego sie trzymam, dopuki nie zlozymy go w calosc, pozniej bede walczyc z reszta. Juz pisalem, raczej nie ustawka bo nawet radar "nie zginal" i śróbki w kubeczkach zostawione. Mam dac numer VIN, zeby sie dowiedziec, ze byl walniety z przodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., no przeciez wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Ok, temat chyba wyczerpany, jest duzo opcji, a komputer prawde mi powie ... ale skad taki zielony w Edgu moze wiedziec, ze to trzeba do komputera?
Kolego, mało chyba wiesz o autach sprowadzanych z USA, to że masz, nie wiem czy lekko czy mocno uszkodzony przód to nie znaczy, że dosłownie chwilę przed aukcją twoje auto mogło przodu wogóle nie mieć.
Kupowanie rozje... aut i szykowanie ich na ponowne aukcje jet dość popularne w USA i bardzo łatwo jest coś takiego kupić.

Nie pokasujesz zdjęc ani vinu wiec i sie pytasz, a tu sie okazuje ze masz przód rozwalony.
84marekl jest offline   Odpowiedź z Cytatem