Temat: [Focus 2004-2008] Podmiana zegarów z temp. zew.
View Single Post
Stary 27-04-2022, 16:19   #495
Narazmicza
ford::amateur
 
Imię: Arkadiusz
Zarejestrowany: 08-07-2019
Skąd: Nowa Dęba
Model: Ford C-Max
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Re: Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Hmmm, w zasadzie głównie z allegro i czasami olx korzystam. Poradziłbyś mi gdzie mogę jeszcze szukać? ;p
A ta wiązka do tempomatu, gdzie ona jest i jak to wygląda? Da radę to znaleźć po numerze jakimś? Kupiłem sobie kabel dedykowany do Forscana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., zamontowałem manetkę z tempomatem, włączyłem w forscanie tempomat.
No i jak się wejdzie w ten tryb testowy, przytrzymując grzanie szyby przy przekręcaniu kluczyka, wszystkie rzeczy pikają, a tempomat 0 reakcji, czy to wystarczające żeby stwierdzić, że nie mam wiązki?
Próbowałem wejść w elmconfig, ale okazało się, że ten kabelek dedykowany do forscana to lipa i nie obsługuje elmconfiga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zamówiłem viakena, bo kiedyś mi dobrze służył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Narazmicza jest offline   Odpowiedź z Cytatem