Temat: [Escape - Kuga USA] przeciąganie biegu na zimnym silniku
View Single Post
Stary 19-03-2024, 20:00   #8
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,457
Domyślnie Odp: przeciąganie biegu na zimnym silniku

Cytat:
Napisał Piotr_V6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Śmiać mi się chce z twojej wypowiedzi , lockup działa w tej skrzyni od biegu 4
a uślizg na 3 biegu i wyraźne zapięcie robią pewnie hamulce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przejedz sie 1.0eb z 6F15 to pogadamy o lockup w skrzyni 6F. Zrobiłem kilkaset aktualizacji sterowników w silnikach 1.5, 2.0, 2.7 i 3.5 ani ja ani moi klienci nie odczuli diametralnej różnicy w pracy, różnice są marginalne.
Kazałeś aktualizować sterownik skrzyni a teraz twierdzisz że lockup działa od 4 biegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poświęcanie czasu na test drogowy i zrobienie zdjęcia jak lockup łapie na 3 biegu nie jest warte poświecenia mojego czasu.

Co do zmiany momentów zapinania biegów. Dawno temu liznąłem delikatnie temat zmiany parametrów w skrzyni DSG i jest to studnia bez dna. Jeden klient chce aby ciągnęła wyżej, drugi żeby niżej, kolejny chce agresywnej zmiany a jeszcze inny delikatniejszej zmiany z 2 na 3. Koniec końców dla takich ludzi zmiana jest zawsze zła i klienci wracają po 10 razy bo mogło by być lepiej. Właśnie dlatego u mnie takich usług nie ma. Jest ori soft, jeśli nie pasuje to trzeba zmienić auto.
__________________
Elektronika, modyfikacje, dorabianie kluczyków, dopisywanie TPMS.
Mińsk Mazowiecki tel: 511246350
https://www.facebook.com/AutoMotUr

Ostatnio edytowane przez lukaszooo ; 19-03-2024 o 20:06
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem