View Single Post
Stary 12-12-2014, 00:11   #2
Wax Paradise
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 10-12-2014
Skąd: Warszawa
Model: Inny
Silnik: 5
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: Internetowy sklep Duragloss - Nie Polecam

Cytat:
Napisał Wiesław50 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Chciałbym przestrzec przed zakupami w sklepie www.duragloss.pl w którym dokonałem zakupu Quick Detailera. Po odebraniu i rozpakowaniu przesyłki otrzymałem puste pęknięte opakowanie. Dodam, że przesyłka nie nosiła śladów ingerencji (prawidłowo zapakowana w opakowanie foliowe DHL) W środku brak śladów rozlanego płynu. Po natychmiastowym wykonaniu telefonu do firmy Wax Paradise Warszawa ul.Arkuszowa 182 (taki widniał nadawca) Sebastian Kurach. Dowiedziałem się, że jestem oszustem i całą odpowiedzialność ponoszę ja lub kurier DHL. Koszt zakupu 39,90zł i przesyłki 14,00zł (przelew) nie jest może wysoki ale arogancja i bez szczelność sprzedawcy skłoniły mnie do napisania tego ostrzeżenia.
Witam wszystkich użytkowników. Ta cała opowieść jest po prostu bzdurą.

Cała sprawa wyglądała tak, że o godzinie 10:57 zadzwonił do mnie Pan Wiesław i w bezczelny sposób zarzucił mi oszustwo. W pierwszych słowach od razu powiedział, że zrobiłem sobie żart i wysłałem mu puste opakowanie (ani słowem przez telefon nie powiedział, że opakowanie jest pęknięte). Powiedziałem, żeby wezwał kuriera i sporządził protokół szkody. Taka jest procedura. Na rynku działam od 2010 roku i przez ten czas firma kurierska uszkodziła zaledwie 5 czy 6 paczek. Za każdym razem wszyscy postępowali zgodnie z moimi instrukcjami. Ja od razu następnego dnia wysyłałem na swój koszt nowy produkt i sam załatwiałem sprawę reklamacji z firmą kurierską, żeby Klient nie musiał się z tym kłopotać. Do tego potrzebuję jedynie protokołu szkody. Jednak Pan Wiesław do tej pory nie złożył reklamacji i nie zamierza tego zrobić. Dlaczego? To pytanie do niego. Wolał mnie oskarżyć o oszustwo i wysłanie pustego opakowania. To jest dla mnie absurd i zupełnie niezrozumiałe zachowanie. Nie wiem też po co ukrywał przede mną fakt w rozmowie telefonicznej oraz wiadomościach mailowych, że opakowanie jest pęknięte. Od samego początku próbował mi wmówić, że ja mu wysłałem puste opakowanie i go oszukałem. Nie wykazywał żadnej chęci do współpracy, a szkoda, bo sprawa jest do wyjaśnienia.

A to jest dowód na kłamstwo Pana Wiesława:
http://wgrajo.pl/img/zalanypara.jpg
Dlaczego więc Pan Wiesław kłamie i wprowadza wszystkich użytkowników w błąd? Dlaczego napisał "Dodam, że przesyłka nie nosiła śladów ingerencji (prawidłowo zapakowana w opakowanie foliowe DHL) W środku brak śladów rozlanego płynu."? To jest kłamstwo. Chyba wszyscy widzą, że paragon jest zalany. Ponadto, po wymianie maili napisał: "folia stretch lekko wilgotna". Tak więc nie jest tak, jak napisał na forum.

W dodatku Pan Wiesław okazał się zwykłym prostakiem. Przez telefon groził, że przyjedzie osobiście i inaczej ze mną porozmawia. Tak więc zapraszam. Adres sklepu jest Panu znany.

Wiele osób mnie zna, kupowało ode mnie przez internet lub osobiście. Wszyscy mnie znają z uczciwości i rzetelności. Nie bez powodu mam tak dobrą renomę i mnóstwo pozytywnych opinii. Ja na to ciężko pracowałem od kilku lat i nie pozwolę, żeby tak chamska osoba próbowała mi tę opinię popsuć. Wszelkimi sposobami prawnymi dopnę swego i Pan Wiesław odpowie za to, jeśli nie zamieści sprostowania i nie wycofa się ze swoich oskarżeń.

Panie Wiesławie, ma Pan 7 dni na sprostowanie, inaczej sprawa trafi do sądu, bo nie pozwolę na szkalowanie i rozpowszechnianie nieprawdziwych zarzutów wobec mnie i mojej firmy. Zostałem oskarżony o oszustwo i to bez żadnych dowodów. Sugeruje Pan, że wysłałem puste opakowanie. Pan mnie publicznie pomawia i rozpowszechnia nieprawdziwe informacje.

Pozdrawiam
Sebastian
Wax Paradise
Wax Paradise jest offline   Odpowiedź z Cytatem