View Single Post
Stary 25-12-2016, 15:30   #1
boniek81@poczta.onet.pl
 
Postów: n/a
Domyślnie 1.8tdci - wyciek paliwa z przelewu

Witam wszystkich szczęśliwych (lub nie ) uzytkownikow Forda ...
Mój problem zaczął się od wyrwania (pod wpływem ciśnienia) przewodu nadmiaru paliwa z prawego wtrysku .Po próbie naprawy polegającej na wymianie uszczelki problem się powtórzył .Następnie wymieniłem cały układ przelewowy(200zł)i wciąż wyrywało końcówkę ,w związku z tym spiąłem ja opaska zaciskowa co okazało się sukcesem .... już nie wyrywa teraz paliwo wycieka z przewodów wysokiego ciśnienia a bynajmniej tak mi się wydaje sprawdzałem ze sąsiadem .paliwo nie wycieka cały czas tylko tak jakby od czasu do czasu i widać ze silnik jest mokry po świętach jade do mechanika może cos poradzi... na moje oko wygląda to tak jakby w układzie nadmiaru paliwa od czasu do czasu gromadziło się zbyt duże ciśnienie i przepuszcza na którymś wtrysku ... ma ktoś jakies pomysły???? dodam ze silnik na wolnych obrotach pracuje trochę nierówno szczególnie po dojechaniu np. do swiateł trochę nim zatrzesie ,nie wiem czy to ma związek z powyższym problemem .kontrolka z silnika oczywiście swieci wiec zaczniemy po swietach od komputera a o wyniku poinformuje dzięki i pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem