View Single Post
Stary 17-08-2017, 12:00   #4
daniobialystok
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-08-2017
Model: Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 2006
Postów: 1
Exclamation Odp: Internetowy sklep Duragloss - Nie Polecam

Odnośnie Wax Paradise to ja ze swojej strony mogę napisać, że właściciel posługuje się piękną polszczyzną. To reakcja na komentarz w serwisie Allegro, który mimo wszystko był pozytywny, oto co napisał do mnie:

"Kultury to tobie brakuje tępy chamie. Dawno świat takiego durnia nie widział. Kretynie naucz się albo doinformuj, że żywica to produkt wytwarzany głównie przez drzewa iglaste. Smoła zaś to ASFALT, wytwarzany jest przez człowieka (głównie z węgla). Smoła nie ma nic wspólnego z żywicą, nie ma żadnej wspólnej konsystencji ani składku, więc idioto wróć do szkoły i naucz się kmiocie czytać opis produktu. Jeśli produkt nie jest przeznaczony do usuwania żywicy to nie jest. Było kupić produkt do żywicy, a nie usuwać ją przy pomocy glinki, do czego nie została przeznaczona. Jakby było mało, to kupiłeś najdelikatniejszą glinkę i czego oczekiwałeś? Po prostu kompletny idiota. W dodatku prosiłeś o szybką wysyłkę, a wybrałeś przesyłkę ekonomiczną. Szkoda było 3zł na priorytet czy też myślałeś, że przesyła ekonomiczna służy do szybkiej dostawy?"

Pięknie prawda? Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem. Szok!

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli kogoś interesuje temat to niech zobaczy co jeszcze ma do powiedzenia rzekomy brat właściciela Wax Paradise

http://bmw-diesel.pl/forum/viewtopic...t=5935&p=80460

Ostatnio edytowane przez daniobialystok ; 18-08-2017 o 22:33
daniobialystok jest offline   Odpowiedź z Cytatem