View Single Post
Stary 03-08-2019, 16:54   #31
Karlus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-05-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 41
Domyślnie Odp: Kalkulator ET Felgi w 3D

Cytat:
Napisał Ze_ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jako ciekawostkę dodam, że Ford dorzucał w zestawie z nowymi alufelgami OEM (czyli pod własną marką, ktokolwiek je produkwał dla niego) nakrętki, zaworki i dekle. Nie wiem, czy nadal tak robi, ale wiem, że ASO uwielbia je sprzedawać osobno i podają ceny za same felgi.

Ciekaw jestem, czy wyciągają z pudełka, czy zmieniła się zawartość zestawu, czy różni się pomiędzy krajami. Mam drugie felgi z 2014 z DE i w pudełku z każdą felgą był blister z 5 nakretkami (z numerem części podanym na kartoniku) i zaworkiem a w felgach siedziały dekielki.
Nasze ASO upierało się, że sprzedają same felgi za podaną cenę, a "akcesoria do felg są dodatkowo płatne"...

Edit: Takie toto w pudełku było. Zabezpieczenie identyczne, nawet karton jakby taki sam (jak w poście poniżej), więc pewnie ten model też dla Forda Borbet robi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Szanownego Kolegę

Czy można prosić o fotkę niemieckiego zestawu felgi Forda (z akcesoriami), bo z serwera chyba wyparowało (a przynajmniej u mnie się nie otwiera).

pozdrawiam
Karlus jest offline   Odpowiedź z Cytatem