View Single Post
Stary 09-10-2019, 12:24   #33
Archibalder
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 26-02-2018
Skąd: Biała Podlaska
Model: Kuga mk1
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 4
Domyślnie Odp: Zdjęcie zatrzasku schowka podszybia wer.GHIA jak to zrobic ?

Dziękuję wszystkim za pomoc, to że jest to fabrycznie beznadziejne rozwiązanie to już chyba każdy wie. Dla mnie rozwiązanie problemu nasunęło się dość przypadkiem, a koszt to zaledwie 5,00 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poniżej mój patent z wykorzystaniem uchwytu meblowego KLIK-KLAK z końcówką magnetyczną.

1) Zakupiłem końcówkę magnetyczną KLIK-KLAK w sklepie meblowym (ważne musi być wpuszczana w płytę) za całe 5,00 zł w kolorze czarnym.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2) W starym klipsie wyjąłem wszystkie elementy i rozwierciłem wiertłem 10mm. klapki na zamknięcie nie trzeba zakładać ponieważ po pierwsze jej nie widać po drugie KLIK-KLAK ma kołnierz dzięki któremu zapiera się na klipsie.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

3) Klips wkładamy w swoje miejsce a blaszkę którą otrzymujemy razem z KLIK-KLAK-iem przyklejamy na górę deski tak aby magnes z KLIK-KLAK-a trzymał pokrywę podczas jazdy.

4) Aby otworzyć wystarczy nacisnąć z góry (prawie jak w oryginale) a pokrywa się otworzy. Aby zamknąć należny znowu kliknąć a pokrywa się zamknie a magnes będzie trzymał aby się nie otworzyła.

Proste i tanie a co ważniejsze nic nie psuje i wizualnie wgląda rewelacyjnie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Archibalder jest offline   Odpowiedź z Cytatem