View Single Post
Stary 01-02-2015, 13:06   #2
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Poliftowe modyfikacje Converse+ by Orion512

Jestem pierwszym szczęśliwcem, któremu Orion wgrał ten soft. Bezsprzecznie wizualizacja czujników jest świetną opcją. Dla mnie jest ona ważna z prostego powodu. Otóż nasz PDC daje sygnał albo na przód albo na tył - ale nie jednocześnie. Oznacza to, że jak cofasz i masz przeszkodę z tyłu i coś z przodu, to musisz robić to z większą ostrożnością, bo jak dźwięk dochodzi tylko z przodu, to należy czekać aż auto przełączy się na tył.
A teraz po prostu widzę, co się dzieje.

Drugi aspekt, to fakt, że cofając do ściany mogę precyzyjniej podjechać. Sygnał ciągły pojawia się jak chociaż jeden z czujników ma wartość krytyczną. A widząc resztę czujników mogę lepiej kontrolować sytuację.

Soft działa bez wyśmienicie - do tej pory nie zaobserwowałem żadnych mankamentów. Orion zrobił tutaj kilka dodatkowych łatek w wizualizacji, gdyż, moduł PDC nie wysyła pełnych danych z czujników, ale np. dla bocznych tylnich wycina część ich danych. Tego nie da się przeskoczyć bez modyfikacji softu od PDC (może ktoś chętny?), ale można zrobić pseudołatę, by to fajnie działało.

Pięknie dziękuję za soft i czekam z niecierpliwością na kolejne dodatki.

Wklejam dwa zdjęcia:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem