Temat: [Ogólne] jaki lpg do FF
View Single Post
Stary 06-11-2017, 16:39   #8
kaziukas
ford::average
 
Imię: Angeloss
Zarejestrowany: 27-11-2016
Skąd: Małopolska
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6 16 V
Rocznik: 2004
Postów: 83
Domyślnie Odp: jaki lpg do FF

Cytat:
Napisał dabi1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
osobiście obawiałbym się założenia instalacji do auta 13-14 letniego, znam z życia dużo przypadków w których przy zamontowaniu lpg do auta w którym wszystko było sprawne, zaczęło się sypać dużo rzeczy... sondy lambda, świece, przewody, katalizator, remont silnika - zawory itp, wpadanie zapłonu, a na benzynie wszystko ładne śmigało, chyba że znasz auto od podszewki... Sam chciałem zamontować lpg lecz po poważnej rozmowie z zaprzyjaźnionym gazownikiem zrezygnowałem.
dzięki za wszystkie informację,w Polonezie ATU + GSI [2000r.] mam założony system Romano drugiej generacji i program do regulacji ,przejechane 180000 km i zero problemu z silnikiem ,kompresja książkowa,,olej od wymiany do wymiany, dolewek może niecałe 50mml.gaz założony był przy 40 tyś.km,spalanie w trasie do 9l. w mieście tyle ile musi stać w korkach -ok,11l.sam sobie ustawiam i diagnozuję.
Ten system założyłbym bez problemu w f.f.,ale jak spytam gaziarzy to mają szeroki "uśmiech"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.mam zatem jeszcze co do myślenia, POZDRAWIAMGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

DODAM ,ZE WYMIENIŁEM BUTLĘ I REDUKTOR

Ostatnio edytowane przez kaziukas ; 06-11-2017 o 16:45 Powód: uzupełnienie treści
kaziukas jest offline   Odpowiedź z Cytatem