Temat: [Edge 2015- ] kodowanie swiatel led
View Single Post
Stary 11-04-2022, 20:01   #122
TomiTT
ford::beginner
 
Imię: tomasz
Zarejestrowany: 02-03-2018
Skąd: jarocin
Model: Edge
Silnik: 3.5
Rocznik: 2018
Postów: 45
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

No wiem ze w Europejskiej lampie jest światło dzienne bo już zakładałem Full Led do swojego porzednika tylko ze założyłem zderzak europejski ze światłami przeciwmgłowymi. Tylko teraz w tym co kupiłem będę miał oryginalny zderzak przedni USA i tam są dzienne w zderzaku a ja będę jeszcze zakładał Full Ledy Eu. A nie będę zakładał zderzaka europejskiego bo to mija się z celem. Widziałem już takiego jak miał w zderzaku i w lampie światła do jazdy dziennej i powiem Ci że wyglądało to zajebiscie sto razy lepiej jak te halogeny.....ja w poprzednim Edku nawet okleiłem ramki od halogenów na czarno bo zrobiłem przedni zderzak i tylny od Sporta zalozylem grill tez d Sporta żeby nie było widać tych chromów bo wygląda to strasznie a miałem autko w kolorze Białej perły więc wyglądało to super. Teraz tez mam białą perłę i robię tak samo zderzaki i listwy boczne i grill od Sporta. Mam tylko pytanie jak z podłączeniem tych ledow w zderzaku tak żeby to wszystko współgrało z ledami w lampie czyli świeciły jako dzienne a jak włącze na.pozycje lub mijania to zeby w zderzaku tez sie zminily na pozycje. Zastanawiam się tylko jak je jeszcze podłączyc żeby w razie czego było można je rozłączyć przed badaniem technicznym i tyle. Co drugie auto z Ameryki nie spełnia warunków technicznych czyli albo nie ma pzeciwmglowego tylnego, ma opony bez homologacji Eu albo hak z Ameryki i tez przechodzą badania a nie mówiąc o światłach symetrycznych gdzie nie mogą takie być bo muszą być asymetryczne z doswiatlaniem pobocza. Jeśli ktoś może mi pomóc w sprawie podłączenia to proszę o info

Bump: W tamtym Edku nie oslepialem innych uczestników a nie.mialem poziomowania....także luz...bez obaw myślę na poziomowaniem ale to w późniejszym czasie...poza tym musiałbym mieć Europejska wersję żeby zobaczyć jak dokładnie zamontować czujniki.....nawet nie miałem sekundy zawahania żeby założyć Full Ledy w poprzednim Edku nawet bez poziomowania bo jest mega różnica w oświetleniu pola widzenia w trakcie jazdy i wyglądzie....jeszcze raz jeśli jest ktoś kto by wiedział jak to ogarnąć to proszę o podpowiedź

Bump: W tamtym Edku nie oslepialem innych uczestników a nie.mialem poziomowania....także luz...bez obaw myślę na poziomowaniem ale to w późniejszym czasie...poza tym musiałbym mieć Europejska wersję żeby zobaczyć jak dokładnie zamontować czujniki.....nawet nie miałem sekundy zawahania żeby założyć Full Ledy w poprzednim Edku nawet bez poziomowania bo jest mega różnica w oświetleniu pola widzenia w trakcie jazdy i wyglądzie....jeszcze raz jeśli jest ktoś kto by wiedział jak to ogarnąć to proszę o podpowiedź
TomiTT jest offline   Odpowiedź z Cytatem