View Single Post
Stary 12-04-2020, 19:33   #16
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Odp: Poprawa stylistyki Mondeo MK4 - montaż relingów.

Cytat:
Napisał pretorian2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Montowałem w poprzednim mondim "wysokie" ale to bez znaczenia bo i tak musisz ściągnąć podsufitkę wtedy będziesz miał dostęp do wzmocnienia i wykonania pierwszego przewiertu dachu. Bez tego nie jesteś w stanie nic zaplanować/rozplanować, a jak już ściągniesz to sprawa się wyjaśni. Pytanie tylko czy Twój model łapie się na niskie czy wysokie, bo punty montaż u tych relingów są inne. W moim poprzednim, miałem wysokie i miał przy miejscach w których dokręcasz reling specjalne wzmocnienia. Ja całą operację rozłożyłem w czasie aby bez stresu sobie to rozplanować. Sprawa jest w sumie prosta tylko psychicznie trzeba się przełamać aby zrobić celowo dziury w dachu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no i najważniejsze, bez dobrych narzędzi nie bierz się za to. W moim przypadku bardzo sprawdził się DREMEL z okrągłymi nasadkami ściernymi, dobrze mi się nimi poszerzało otwory.

Dzięki za zdjęcia. U mnie podchodzą niskie na pewno. Czy są jakieś punkty gdzie się wierci? Dobrze rozumiem, że otwory są w konstrukcji kilka cm poniżej i w suficie wierci się centralnie przez nie (w ich osi) ? Jeszcze nie mam w ręku relingów wiec nie wiem jak wyglądają mocowania. Są jakieś uszczelki? Mam porządny rozwiertak-choinkę.

P.S. @pretorian2 Teraz masz wersję z relingami niskimi? Bo nie widzę na miniaturce

Ostatnio edytowane przez metmusic ; 12-04-2020 o 20:34
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem