View Single Post
Stary 30-04-2017, 16:08   #7
trabyl
ford::amateur
 
Imię: dzienciou
Zarejestrowany: 29-04-2017
Skąd: gdz
Model: a
Silnik: b
Rocznik: c
Postów: 3
Domyślnie Odp: Zastanawiam się nad zakupem mavericka i proszę o porady.

Cytat:
Napisał Aedifico Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tico też jest 5 osobowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Ja wiem jakie to auto co widać w moim profilu ale to nie jest duże auto, to jest mały SUV także w Mondeo (kombi) czy Smaxie jest dużo więcej miejsca i to są dużo bardziej rodzinne auta.
Trochę mnie to zaskakuje, bo na zdjęciach samochód wydaje się być naprawdę duży. Jutro podjadę go zobaczyć i sam się przekonam. Samochody w wersji kombi zupełnie odrzucam, bo niskie ułożenie foteli i często belka w nogach środkowego fotela przeszkadza w wygodnym użytkowaniu w szczególności, gdy są dzieci. Schylanie się dla mnie wysokiego do niskiego kombiaka i wsadzanie dzieciaków w foteliki jest mało przyjemne.
Jutro jak już obejrzę to wydam werdykt czy nadaje się dla 5 osobowej rodziny żeby był full komfort Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trabyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem