Temat: [Mondeo 2014- ] Modyfikacje, konfiguracje co można ?
View Single Post
Stary 14-09-2015, 23:49   #1
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co można zrobić:
- aktywacja automatycznego ryglowania centralnego zamka po ruszeniu (menu w zegarach)
- kontrola świecenia świateł dziennych (menu w zegarach)
- historia spalania
- 2.0tdci 150 -> 2.0 tdci 180
- 2.0 eb 203 -> 2.0 eb 240
- aktywacja dołożonych gratów (np. kamery cofania)
Poprzedni wątek ogólny o MK5 poszedł sobie do Hyde Parku, więc rozpoczynamy nowy wątek o możliwych modyfikacjach.

Dzisiaj udało mi się włączyć pierwszy drobiazg w MND5 - autozamykanie po ruszeniu.
Ustawienie odpowiedniej opcji powoduje pojawienie się w menu zegarów dodatkowej pozycji w zakładce "Zamki" pozwalającej na aktywowanie lub dezaktywowanie automatycznego zamykania po ruszeniu.
Tak więc narzędzia do zmiany konfiguracji i aktywacji dołożonego wyposażenia okazały się funkcjonalne.
Teraz tylko kwestia kolejnych doświadczeń.


Do listy mayaka trzeba dodać:
- możliwość dołożenia i aktywowania wejścia video do AUX (jak ktoś ma tylko AUX),
- możliwość dołożenia i aktywowania fabrycznej kamery cofania
- możliwość dołożenia i aktywowania fabrycznego haka itp.

Niecierpliwym spieszę donieść, iż na razie ciągle nie udało mi się aktywować navi w Sync2 bez aktywnej navi, ale robi to www.skanbis.eu
Ci, co chcą sobie dołożyć hak, halogeny czy co tam jeszcze z brakującego wyposażenia mają już światło w tunelu, bo standardowa odpowiedź ASO "nie da się"... nie jest już jedyną obowiązującą...

Aktualizacja 2016.04.27
Możliwa jest "bezinwazyjna" (bez demontażu urządzenia) aktywacja navi w Sync2.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 27-04-2016 o 08:27
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem