View Single Post
Stary 02-11-2009, 18:43   #8
Scyzor
ford::beginner
 
Avatar Scyzor
 
Zarejestrowany: 07-11-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Probe
Silnik: 2,0
Rocznik: 1996
Postów: 14
Domyślnie Odp: Zakup Scorpio Mk III - prośba o porady

Dzięki za podpowiedzi koledzy (i proszę o więcej rzecz jasna)... Nie powiem, żebyście mnie pocieszyli... ale czasem cuda się zdarzają co wiem ze swojego poletka Probowego.
Co jest z ta elektryką właśnie - bo to najczęściej widzę ? Wiązki ? A dokładniej? Styki / wtyczki źle pozabezpieczane i się brudzą/woda się dostaje? Przecierają się? Czy coś innego?

Ja Wam powiem tak: auto którego szukam jak pisałem ma być dla żony (głównie miasto do pracy i z powrotem)... Miała Fiestę... ale chce coś większego. Jej ideał to Mondeo MkI... ale jak zobacyzłem że za niewiele większą kasę (mówię o ofertach z Allegro i Otomoto na przykład) można kupić o niebo lepszą furę a sam jestem raczej zwolennikiem aut dużych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to się podpaliłem - nie powiem... Tym bardziej że podoba mi się wielorybek MkIII... Ale jestem już za stary żeby wtopić bez zmrużenia oka - stąd moje pytanka.

Druga sprawa - nie miałem nigdy tylnonapędowca - a widzę co leży po rowach zimą... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Fakt, że na zimę będziemy mogli się zamienić na dojazdy do pracy ale... jak to się prowadzi na śliskiej nawierzchni ?

Ostatnio edytowane przez Scyzor ; 02-11-2009 o 18:51
Scyzor jest offline   Odpowiedź z Cytatem