View Single Post
Stary 09-05-2019, 19:29   #6
mnx
ford::amateur
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 27-09-2016
Skąd: Oleśnica
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratec
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ford C-MAX 1.0 ecoboost 125KM - Co o nim sądzicie?

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co on ma rodzinnego? Bo bagażnik jest mniejszy niż w fokusie kombi. A masa większa, przy tym większy opór powietrza, bo buda wyższa. 170 Nm i ~1400 kg to już rejony mizerii.
Sugerowałem się jego rodzinnością, że ma te dwa dodatkowe miejsca "karne" w bagażniku. Teraz mam hatchback'a focusa mk2, więc wizualnie bagażnik wygląda na większy w c-max'ie.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chcesz kupic francuza? .. przebieg znam, wiem ze walony, ale nie wiem jak..
To jedyne auto w mojej okolicy, którego wyposażenie i wielkość oraz cena mi pasuje. Nigdy nie sugeruje się krajem pochodzenia. Jeśli możesz doradzić to proszę o opinię.
Co do przebiegu piszą w ogłoszeniu, że udokumentowany...

Cytat:
Napisał dzikrobert Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1.0ecoboost to może dać radę w fieście, to jest sztucznie uzyskana moc przez wyciśnięcie z silnika maximum, stare silniki z 2.0 miały podobna moc. Jak dla mnie to jedynie stawka OC może być na + do tego silnika

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzięki za opinię.

Bump:
Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rodzinne auto z silnikiem, który się w nim sprawdza to będzie s-max z dieslem 2.0.
A coś poza dieselem polecasz?
mnx jest offline   Odpowiedź z Cytatem