View Single Post
Stary 10-05-2019, 07:51   #19
mnx
ford::amateur
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 27-09-2016
Skąd: Oleśnica
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratec
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ford C-MAX 1.0 ecoboost 125KM - Co o nim sądzicie?

Dzięki za wkład do tematu. C-MAX'a z tą jednostką napędową sobie odpuszczam. Miałem wątpliwości co do tego silnika i zaufam wam i intuicji. Z ciekawości jednak pojadę na oględziny. Pozdrawiam.

Bump:
Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
440l to nie jest pojemny (taki to miałem w fabii mk1, serio). To tylko 45l mniej niż twój obecny focus. A s-max ma 1030l. :-)

Moim zdaniem, c-max to tylko ma sens wtedy, gdy ludzie mają (już) problemy ze zginaniem tułowia - bo łatwiej jest wsiąść.
Cytat:
Napisał Bogdan1963 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam galaxy i jestem mega zadowolony. Moim zdaniem z wielkością auta jest jak z wielkością telewizora. Kupujesz większy, a po paru miesiącach stwierdzasz, że jest za mały i mogłeś kupić większy. W takim budżecie S-max jest dobrym wyborem. Są z silnikiem benzynowym, ale lubią brać olej.
Jak najbardziej rozważę S-MAX'a. Muszę tylko najpierw zobaczyć go na żywo bo wydaje się potężny. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez mnx ; 10-05-2019 o 08:01
mnx jest offline   Odpowiedź z Cytatem