View Single Post
Stary 27-06-2019, 08:46   #450
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning 1.0 ecoboost 3-cylindrowca

Cytat:
Napisał rydzadam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Topowa, jak topowa, ale skoro ze 100 konnej można tak fajne parametry bezpiecznie wydusić, co widać na wykresach, to dlaczego nie ze 140 KM, który to silnik rzekomo ma inny "wiatrak" niż 100KM i 125KM. Nie zależy mi na jakimś wielkim przyroście rzędu 160-170 KM. Bez sensu. Jednak jak pisałem, charakterystyka w zakresie 2000-3000 obr. nie jest porażająca. Jestem przekonany, że da się wzmocnić nieco "dół", chyba, że GPF bruździ na tyle, że dusi niutometry w zarodku w dolnym i średnim zakresie obrotów.
140KM i 125KM niczym się nie różnią, nawet softy czasami mają takie same Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem