View Single Post
Stary 23-04-2010, 11:41   #18
Leonzaw
ford::advanced
 
Avatar Leonzaw
 
Zarejestrowany: 26-04-2008
Skąd: Wrocek
Model: Mondziak MKIV Titek
Silnik: 2,0 DURATEC
Rocznik: 06.2008
Postów: 468
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

dziś dostałem telefon z centrali od siebie z firmy (Wawa, ja mieszkam we Wrocku) z informacją że przyszła do mnie paczka od firmy Robert Bosh !!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poprosiłem o otworzenie a w środku kompletna płyta z softem NAVI!!! co prawda na 2008 plus upgrade 5.0, ale podobno na 2010 jeszcze nie ma tych do oryginalnych systemów (tak mi też w salonie powiedzieli, a tylko oni teraz mają prawo to sprzedwać)

a teraz jak to się stało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

napisałem sobie maila na adres [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] z informacją że mam fabrycznie zamontowany system i podobno należy mi się aktualizacja, no i tak przepychałem sie od osoby do osoby a to na węgrzech, a to w niemczech (kontakty dla wszystkich chętnych podam na PW) ale postanowiłem nie odpuszczać, choć chcieli mnie spuścić na drzewo ... no i po ponad pół roku takiego już dla sportu wypisywania maili chyba chcieli mnie mieć już dość wysłali płytkę!!!
__________________
... ja tu tylko "sprzątam" - Leonzaw - zlecenia: GG 198071 MSN/mail leonxzaw@wp.pl
Mondziak Titek Czarna Panterka 2,0 Pb/Kombi/17"/Navi/Bi-Xenon +
zaje-fajny kierowca
http://lh3.ggpht.com/_mXbuixnOU84/S7...eonzaw%202.JPG
Leonzaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem