View Single Post
Stary 01-02-2012, 12:29   #7
Radek S-MAX
ford::average
 
Avatar Radek S-MAX
 
Zarejestrowany: 30-03-2011
Skąd: WOT
Model: S-MAX
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 171
Domyślnie Odp: wahacz tylny - czy istnieje inne rozwiazanie

Cytat:
Napisał wojtas2221 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Czy macie informacje czy od ostatniego postu (prawie rok) zmieniło się coś w temacie tylnego zawieszenia - jak wygląda sytuacja z feralnymi gumami w tulejach - czy pojawiły się już jakieś dobrej jakości zamienniki, czy istnieje już możliwość zredukowania ceny naprawy tylnego zawieszenia która w obecnej chwili sięga prawie 3 tys złotych.

S-max ma już 120 tys 97 rok i powoli muszę się przygotowywać do tego tematu- prawdopodobnie wymiana przy okazji następnego przeglądu

Będę wdzięczny za odpowiedzi zwłaszcza kolegów którzy mają już tę wymianę za sobą

Pozdrawiam
Chyba 2007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale dziwna sprawa, ja mam z 2006 roku koło 150 tys kupiony prawie rok temu, do biłem mu do 160 tys i jestem miło zaskoczonym zawieszeniem. Ale po zimie wszystko się okaże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było BMW 530iA --> Jest S-MAX 2,0 TDCi

Album mojego FORD S-MAX
Radek S-MAX jest offline   Odpowiedź z Cytatem