View Single Post
Stary 05-05-2010, 21:39   #21
majkelll
ford::amateur
 
Avatar majkelll
 
Zarejestrowany: 11-04-2010
Skąd: Łódź
Model: focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2002-90KM
Postów: 7
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał S3ci0r Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi też się kończy przegląd i też nie wiem pod czyje skrzydełka mam go dać na sprawdzenie. myślałem o wodnej ale tatuś powiedział że to złodzieje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (sam jeździł do nich z felicią). Generalnie to jak już gdzieś dawałem autko na warsztat to na inflancką 77 ale nie wiem czy mogą robić przeglądy. Polećcie gdzie na przegląd podjechać i jeśli macie jakieś opinie o w/w warsztacie to też bym prosił o wypowiedź. Pozdrawiam!
Co do Wodnej to ja jestem z tego warsztatu bardzo zadowolony.Co prawda oni generalnie zajmują się Skodami.Ja miałem felcie 99r i tam mi ją zawsze wypicowali za w miarę przyzwoite pieniądze,za to naprawdę znają się na rzeczy.Jeden z nich sam jeździł do niedawna felcią więc znał ją od podszewki. Na przeciwko jest sklep z częściami i kazał mi w nim kupić co nieco więc poszedłem.Gość dał mi te części które chciałem ale wszystko radził mi kupić w oryginale więc tak zrobiłem.Jak to zobaczył gościu w warsztacie to mnie od razu wysłał z powrotem do sklepu i kazał połowę części odmienić na zamienniki bo powiedział że to nie ma żadnego sensu tyle przepłacać i że nie ma żadnej różnicy i tak zrobiłem.I, nie dosyć że kupę kasy zaoszczędziłem to auto śmigało mi na tych częściach 5 lat i jak ją sprzedawałem to jeszcze były w bardzo dobrym stanie.Więc ja jestem z nich bardzo zadowolony. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
majkelll jest offline   Odpowiedź z Cytatem