View Single Post
Stary 09-11-2018, 08:28   #6
zdzichu500
ford::average
 
Imię: Zdzich
Zarejestrowany: 28-08-2017
Skąd: Kraków
Model: S-Max
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 79
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Cytat:
Napisał Boss233 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam także wersję 5 osobową i w bagażniku niestety nie ma zadnych haczykow na torby.
Co prawda wersja 7 osobowa ale nie sądzę, żeby było inaczej. Jest jeden haczyk w bagażniku po prawej stronie, otwierany, przy miejscu na apteczkę/gaśnicę.
Oczywiście mogli to usunąć w zależności od daty produkcji bo przecież oszczędności muszą być.

Bump:
Cytat:
Napisał Jarri S-max Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie: czy możesz coś doradzić jak to jest przy odbiorze auta z salonu? Obejrzałem kilka filmików na YouTube i przygotowałem sobie całą listę rzeczy do sprawdzenia, włącznie z badaniem grubości lakieru; też tak szczegółowo badałeś auto przed wyjazdem?
Pozdrawiam!
Najważniejsze to się rozejrzyj gdzie w okolicy salonu jest stacja benzynowa, żebyś spokojnie dojechał bo komputer będzie pewnie pokazywał zasięgu: 0 km. Co prawda trochę km jeszcze da się przejechać ale po co się stresować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zdzichu500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem