Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 22-08-2016, 09:07   #2063
eksar
ford::average
 
Avatar eksar
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK3/Mondeo MK5
Silnik: 1.6 EB 150KM/2.0 TDCI 180KM
Rocznik: 2014/2015
Postów: 120
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A te problemy miałeś od samego początku, czy zaczęły się ujawniać stopniowo względnie nasilać w osattnim okresie użytkowania - np. pojawiły się podczas tego wyjazdu wakacyjnego?
Jak rozumiem problem pojawił się przy zamykaniu - jak go otworzyłeś i dostałeś do akumulatora?
Dziwne objawy nasiliły się podczas wyjazdu - co jakiś czas nie składały się lusterka podczas zamykania. Aż w pewnym momencie, gdy chcieliśmy ruszać w dalszą drogę to nie chciał zapalić. Nie było żadnego komunikatu ponad te, które standardowo się wyświetlają.
Auto zamykało się i otwierało normalnie z tym, że nie chciały w ogóle zgasnąć LEDy. Maskę więc otwarłem bez problemu.

Bump:
Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@Rothmans
To @biner umieścił Genk w UK. Poprzedniego Forda miałem z Genk także wiem gdzie ta fabryka się znajdowała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@eksar
Nie strasz przeglądających ten wątek, bo jeszcze ktoś pomyśli że te problemy dotyczą wszystkich Mondeo Mk5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. U mnie stuknęło 25kkm i żadnych problemów z elektroniką nie uświadczyłem.
Ja bym z tym poszedł do ASO. Może jakaś aktualizacja oprogramowania rozwiąże problem?
Nie straszę tylko stwierdzam fakty, które dotyczą mojego modelu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W ASO to zgłoszę jak stuknie mi 30 tyś albo wcześniej będzie olej do wymiany.

Mam nadzieje, że update SW poprawi sytuację, gdyż np. nie jest normalne, że jadać w mieście 50km/h nagle aktywuje mi się wyszukiwanie wolnego miejsca do zaparkowania z prośbą o zmniejszenie prędkości.
eksar jest offline   Odpowiedź z Cytatem