View Single Post
Stary 02-12-2020, 15:28   #9
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,649
Domyślnie Odp: Brak podpowiedzi między zegarami z Android Auto google maps

Cytat:
Napisał TomekM_1983 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szanowny kolego. Autor pyta, czy wskazówki nawigacyjne są wyświetlane na wyświetlaczu pomiędzy zegarami, kiedy telefon jest podłączony kabelkiem i używamy AA i nawigujemy się Google Maps.
Jako właściciel MK4, który z AA zrobił już ze 20 000 km, piszę ci, że przy nawigowaniu się Google Mapsami NIGDY nic się nie wyświetla związanego z nawigacją na środkowym wyświetlaczu. Cała obsługa sprowadza się do wyświetlacza głównego, 8 calowego.
Jak widać wyżej, potwierdzają ci to również inni użytkownicy.
Nie wiem jak jest w MK3, bo takowym z AA nie jeździłem. I w sumie mi to dynda, co się tam wyświetla.
Szanowny kolego
Nie wiem co Ci dynda i nie interesuje mnie to.
Gdybyś przeczytał pierwszy post ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że autorowi tematu taka funkcja CZASAMI działa, a nie W OGÓLE nie działa.
Poza tym wiem doskonale, że taka funkcja w FF4 jest, więc proszę Ciebie bardzo po raz kolejny, tym razem bardziej dosadnie - proszę nie pisz bzdur. To, że u Ciebie nie działa to nie znaczy, że taka funkcja nie istnieje.

Cytat:
Napisał TomekM_1983
Wyświetlanie dodatkowych wskazówek nawigacyjnych na wyświetlaczu pomiędzy zegarami jest jedną z funkcjonalności SYNCa z z nawigacja i nie ma nic wspólnego z AA.
Kolejna nieprawda. Sync nadaje wskazówki do IPC. A IPC ma gdzieś czy te wskazówki pochodzą z AA czy z wbudowanej navi. Jak dostanie to wyświetla.

Ostatnio edytowane przez cezarg1410 ; 02-12-2020 o 15:32
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem