View Single Post
Stary 18-03-2018, 15:25   #22
Mildaw
ford::average
 
Avatar Mildaw
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 04-03-2018
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus Kombi
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 80
Domyślnie Odp: Myjnia samoobsługowa, bezdotykowa

Cytat:
Napisał Pitek S. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma za co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Sam wiem, że jest to irytujące kiedy myjesz auto, a ono Ci ciągle mruga światłami, składa i rozkłada lusterka itp. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Też pierwszym razem się zdziwiłem, że tak działa myjka ciśnieniowa. Teraz jak myję auto przed domem, to kluczyk zostawiam w przedpokoju, a jak na myjni jestem aby opłukać trochę auto, to właśnie zostawiam w środku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Dziś mylem i znowu się zapomniałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kluczyki w kieszeniGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mildaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem