View Single Post
Stary 14-12-2008, 10:10   #9
kaczozord
ford::advanced
 
Avatar kaczozord
 
Zarejestrowany: 11-11-2008
Skąd: Gliwice
Model: Focus
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 379
Domyślnie Re: [FAQ] Montowanie sygnalizacji zapalonych świateł

Cytat:
Napisał mario591
Po analizie tematu podpowiem jeszcze jeden myk z tymi światłami. A mianowicie gdy włączysz światła drogowe będą ci się świecić 2 kontrolki na raz ! Troche to mylące. No ale daska rozdzielcza będzie jak choinka z tyloma zapalonymi kontrolkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy komuś się to może mylić, kontrolki nie są koło siebie, a i kolor jest inny (zielony i niebieski trochę się różnią od siebie, nieprawdaż? :fcp13

Cytat:
Napisał mario591
kaczozord, Jakiego koloru masz diody w liczniku ?? I jaki jest ogólny efekt bo nosze się z zamiarem wymiany ale wiem, że tarcza licznika jest barwiona na zielono fabrycznie i chyba inny kolor niż biały nie da tu mocnego, wyrazistego efektu.
Kolor podświetlenia mam fabryczny - zielony. Nie mam tam diodek tylko zwykłe żarnikowe żarówki.
Co do zmiany podświetlenia, to było kilka wątków o tym na forum - mnie się kolor zielony podoba, a w nocy, każdy inny typu niebieski i czerwony po prostu drażniłby mnie, dlatego też nie zmieniałem i nie zmieniam koloru.

Efekt wygląda tak -> http://www.youtube.com/watch?v=IAGF_s-mD9k sorki za filmik niskiej jakości, ale jakoś jeszcze nie robiłem zdjęcia w nocy po modyfikacji

Ostatnio edytowane przez kaczozord ; 30-01-2010 o 06:53
kaczozord jest offline   Odpowiedź z Cytatem