View Single Post
Stary 09-12-2014, 08:21   #10
DMariusz
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 29-05-2014
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem

Ja również marzyłem o ropniaku z niskim przebiegiem, bo nigdy wcześniej nie jeździłem dieslem. Kupiłem 6-cio letnie Mondeo z silnikiek 2.0 TDCI i przebiegiem 93.000 :>
Czy przebieg jest oryginalny pewności nie mam, ale autko było serwisowane regularnie i ma co roku wbite w książeczkę wpisy ASO we Wrocławiu. Łącznie z przebiegiem. Co więcej, przed zakupem poszedłem do tego ASO z numerem VIN i uzyskałem potwierdzenie serwisowaia autka u nich.
Mondeo wziąłem od pierwszego użytkownika (po okresie leasingu wykupil z firmy i pojezdzil nim jeszcze 3 lata). Generalnie był z niego zadowolony, ale trafiła mu się okazyjnie Skoda w wersji RS :>
Nie wiem, co jeszcze mógłbym zrobić, żeby potwierdzić ten przebieg i stan techniczny auta.
Oczywiście można znaleźć sporo taniej sprowadzane z podobnym przebiegiem. I tutaj pojawia się pytanie - dlaczego jest taniej? Kto mi chce zrobić taki prezent?
Więc tak jak napisał @robert_68 powyżej - da się ale to kosztuje. Okazyjne może być auto albo cena, nie oba na raz.
DMariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem