Temat: [Fusion - Mondeo USA] montaż (Active Park Assist)
View Single Post
Stary 30-05-2018, 13:18   #9
karolff
ford::beginner
 
Imię: karol
Zarejestrowany: 02-12-2013
Model: Fusion
Silnik: 2.0 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 14
Domyślnie Odp: montaż (Active Park Assist)

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Funkcja fajna żeby zmieżyć się z modem,ale jeśli chodzi o jej praktyczność w zastosowaniu na ulicy to jest beznadziejna.Wprawdzie raz wjechał kopertą w miejsce w które ja bym nie wjechał ale robił to na 3 razy(poprawki) co do parkowania prostopadłego to jakaś porażka testowałem to wielokrotnie w garażu.Tam gdzie ja na same lusterka wjadę na raz(dość szerokie miejsca parkingowe),samochód wieżdza na 2- poprawki do przodu do tyłu,do przodu do tyłu.Wyobrażcie sobie ile to trwa i jak np jesteście na wąskiej ulicy wszyscy na was czekają i blokujecie ją.
Koszt modyfikacji niewielki a z tego co widzę to bardzo dużo ludzi na to patrzy przy zakupie

Bump:
Cytat:
Napisał CERES Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Temat przewinął się na forum USA i zakończył sukcesem.
Kibicuję i powodzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz podrzucić gdzie to widziałeś??
Może tam będą nr katalogowe potrzebnych częsci
karolff jest offline   Odpowiedź z Cytatem