View Single Post
Stary 28-07-2019, 23:16   #24
druteron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-07-2019
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.6 EcoBoost, 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 25
Domyślnie Odp: Ford Focus MK3 - weryfikacja

Cytat:
1. zdjęcia są wykonane przez profesjonalną firmę, więc można przyjąć, że są poprawiane/retuszowane
Na bank są obrobione, podkręcili kolory/kontrast/nasycenie.

Cytat:
2. to jest oferta od handlarza, a nie od osoby prywatnej
Tak, też to zauważyłem.

Cytat:
3. jak to zwykle bywa, rocznik jest przekłamany (w ogłoszeniu najpierw podaje że to rocznik 2012, a poniżej w opisie, że to model 2012)
Jak to handlarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
4. cena jest trochę myląca, bo nie zawiera bez opłat
No i właśnie - do ceny podanej w ogłoszeniu faktycznie należy dodać koszt opłat, ale patrząc na inne oferty, to takie wersje mniej więcej tyle kosztują. Także, gdyby opłaty były już wliczone w cenę, to również byłbym podejrzliwy. Tak źle i tak niedobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
5. gdy czytam opis, to myślę, że sprzedawcę poniosła trochę wyobraźnia
Też mam takie wrażenie, może hobbystycznie pisze wiersze.

Cytat:
W związku z powyższym, mam wątpliwości na ile prawdziwa i dobra jest ta oferta i na ile szczery i rzetelny jest sprzedawca. Zobaczymy, czy poda ci nr VIN. Jeśli nie, to lepiej sobie odpuść.
Bez wstępnej weryfikacji nie będę jechał i oglądał tego samochodu. Najbardziej zastanawia mnie ten niski przebieg, w końcu auto ma już parę lat. Z drugiej strony sam sprzedałem prawie 15 letniego Fiata z oryginalnym przebiegiem 76 tys. - auto kupiliśmy w salonie. Książkom serwisowym nie ufam, wiadomo jak to z nimi jest.

Dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję, że nr VIN choć trochę naświetli sytuację i ktoś będzie mógł pomóc z przeszłością Focusa.
druteron jest offline   Odpowiedź z Cytatem