View Single Post
Stary 10-12-2019, 20:55   #4
jajo108
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-12-2012
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2,5t
Rocznik: 2008
Postów: 15
Domyślnie Odp: podczas dynamicznej jazdy jak przekraczam 4tyś obrotów czuć szarpnięcie 2.5T na

Witam, trochę czasu minęło trochę się najeździłem po gazownikach no i...
i właśnie filtry wszystkie zarówno w silniku jak i w instalacji gazowej wymieniam przy przejechaniu 7-10tyś akurat wychodzi mi około 12 miesięcy więc filtry wykluczyłem choć i je też wymieniłem. ale efektu brak.
Gazownicy też rozkładają ręce bo komponenty instalacji są ok tak każdy mówił. Jeden wziął sobie do serca mój przypadek i po kilku dniowej walce z ustawieniami (niekiedy z mojej winy musiały być przerwane) ustawił wszystko tak jak powinno i problem znikł było to około połowy sierpnia (przepraszam że dopiero opisuje sytuację ale czasem wolnym w szczególności jest u mnie bardzo słabo). Fordzik latał jak oszalały do czasu w Połowie listopada problem ponownie się pojawił przy przekraczaniu 4 tyś obrotów na 4 biegu lub wyższym ( na biegach od 1 do 3 włącznie problemu nie ma) silnik zaczyna szarpać i zaczyna mrugać "czesław" raz tylko mruga i gaśnie raz mruga i się świeci ale do momentu zgaszenia i zapalenia auta. Po podłączeniu pod komputer błędów brak.
Muszę teraz znowu do gazowca jechać niech walczy nadal bo to nie jest normalne choć sam nie wiem co zrobił że wtedy się polepszyło
jajo108 jest offline   Odpowiedź z Cytatem