View Single Post
Stary 13-12-2016, 06:33   #6
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Poszukuje Mondeo mk4 lub S-Max 2.5t

Cytat:
Napisał decode Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czesław na jakiej zasadzie wrzucasz auta na ten swój blog? Chodzi mi o to jak często pojawiają się tam kolejne auta.
jak mam czas to przeglądam np. strony Litewskie i jak coś wpadnie w oko "uruchamiam" zaufaną mi osobę która dzwoni, pyta i jak wygląda to nieźle to wrzucam na bloga i jak ktoś chce to sprawdzamy mu to auto.
Drugi wariant. Po wypytaniu gdy wygląda to nieźle i auto jest z Wilna to zaufany jedzie i wstępnie je sprawdza (zaznaczone tytułem na zielono ) i czekam na chętnego bo co więcej można zrobić ?
Takie auta pojawiają się bez jakieś reguły, są auta i jest czas to pojawią się. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2.5 zdarzają się i jak są OK to też lądują na blogu.
Można też zadać temat i poszukam co może rokować dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał decode Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę że masz też mondka w EB i widziałem gdzieś że je też idzie zagazować
nie mam bo nie handluję autami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tutaj masz stronkę gdzie pojawiają się te auta do ew. zakupu.
http://sprowadzanieaut-czeslaw555.bl...odza-z_85.html
Gdzie indziej to są auta które ktoś już kupił (nie wszystkie wrzucam)
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem