View Single Post
Stary 31-12-2018, 12:13   #52
Remigiusz1
ford::average
 
Imię: Johnny
Zarejestrowany: 09-10-2018
Skąd: Hamburg
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 Benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 51
Domyślnie Odp: [Duratec] Stukanie w silniku (nie klapki)

Pinhead PL, nie wydaje Ci się, ze ten mój klekot jest jakiś inny, taki stłumiony, plastikowaty, głuchy, rytmiczny i tylko przy dodawaniu gazu powyżej 2000 obr oraz przy prędkości ponad 90 km/h? Twoje panewki słychać taki metalowaty stukot. Myślę, ze u mnie to będzie jednak tłok... A filtr oleju powinien sobie poradzić z opiłkami. Jedno mnie zastanawia... dlaczego Turek, który sprzedawał Forda wymienił olej na tuz przed sprzedażą na nowy!? Kontrolka oleju nie pali się u mnie ta od ciśnienia, ani żadna inna, a jeżdżę już 2000 km! Wymieniłem olej zaraz po Turku, bo miał Castrola, był czyściutki jak łza... pewnie dlatego, ze zrobiłem może 200 km i nic nie zdążyło się nazbierać. Ale jak mowie, klekot jest constant (stały) i nic się nie zmienia ani nie dzieje. Część mechaników mówi, żeby tak jeździć skoro się nic nie dzieje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Naprawdę nie mam pojęcia? Grzebać w silniku, gdy klekocze, trochę dziwna rzecz, trochę szkoda. Naprawdę nie wiem... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Remigiusz1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem