View Single Post
Stary 13-02-2019, 11:55   #1
Pionier
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-02-2019
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Totalna porażka ASO i Ford Polska

Jestem posiadaczem Ford Fiesta z 2016r. 1.0. Problemy zaczęły się w 2016 roku kiedy to zauważyłem wodę w miejscu gdzie znajduje się koło zapasowe, więc udałem się do ASO, oni byli "zieloni" w tym temacie bo pierwszy raz mieli taki przypadek.
No i się zaczęło, "milion" doświadczeń z którego miejsca mogłoby to przeciekać, wymiana części nowych na nowe też nic nie wniosła np: listwa na dachu lewa strona którą mam już chyba trzecią (po zakupie auta też była wymieniona bo się odkleiła). Wzywanie inżyniera Ford Polska z Warszawy też nie pomogło.
Dzwonienie do Ford Polska do Warszawy i zgłaszanie reklamacji nie warto bo oni nie pomagają albo nie odpowiadają na emalie na zadane pytanie.
Problemy przecieków wody trwały od 2016 do 2018 były dwa, pierwsza na połączeniu blach pod pokrywą bagażnika a druga to spod masy uszczelniającej w bagażniku która też była wymieniana "n ty" raz. Skutki napraw trwają do dnia dzisiejszego.
Ford Protect do czego to ma być potrzebne skoro zgłaszane reklamacje są nie uwzględniane.
A teraz chyba najlepsze po trzech latach użytkowania rdzewiejąca klapa bagażnika.
Pionier jest offline   Odpowiedź z Cytatem