View Single Post
Stary 08-04-2020, 22:26   #32
Bartazz
ford::average
 
Avatar Bartazz
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 18-02-2011
Skąd: Gniezno
Model: Transit MK6
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2006
Postów: 152
Domyślnie Odp: głośny samochód? - straszny szum wydobywający się z podwozia

Odgrzeje kotleta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kupiłem Kuge z niesprawnym silnikiem więc nie miałem możliwości jej sprawdzenia podczas jazdy. Kiedy już ją przywróciłem do żywych (od około 2 miesięcy) szum i odczucia dla mnie też są niemiłym zaskoczeniem. Była na oponach zimowych więc zgoniłem ten problem na opony. Dzisiaj założyłem nowe opony letnie 70dB i może jest trochę lepiej ale szum i buczenie z pod spodu jest nadal słyszalne, zwłaszcza przy do hamowaniu i mniejszych prędkościach.

Dla porównania mam też Honde CR-V III 2.2 w dieslu na 18-stkach i jest dużo ciszej.

Chyba, że to łożyska? Przy większych prędkościach z jednostajną prędkością jest raczej normalnie, jak w normalnej osobówce. Sprawdzę ją jutro na podnośniku i zakręcę kołami bo aż to nienormalne aby te odczucia były aż tak niekomfortowe, chyba, że forda do hondy niemożna porównywać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bartazz jest offline   Odpowiedź z Cytatem