Temat: [Mondeo 2014- ] Spalanie 1,5 Ecoboost
View Single Post
Stary 20-12-2016, 11:07   #608
MRimm
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 16-12-2016
Skąd: Podkarpacie
Model: FORD MONDEO MK5
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 8
Domyślnie Odp: Spalanie 1,5 Ecoboost

Cattani z tego co pamiętam to za 3-letnią gwarancje Prinsa do 150 000 km : 9750 i pewnie ta opcja byłaby dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.
Jeśli chodzi o moje wnioski spalania w 1.5 (ja mam akurat automat) to w trasie jest ok (nie mam problemu jeździć w okolicach 7 l- zimą jednak 0.5 l wiecej) ale w mieście x2 i tutaj raczej nic nie pomoże. Jazda po autostradzie ok ale do 120 km (później się jakiś drugi silnik uruchamia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
Ciekawostką jest też że, pierwsze swoje 10 tyś km zrobiłem na przełożeniu sportowym gdyż na drivie nie dało się jeździć (niesamowicie muliło). Dopiero później wszystko się poukładało i skrzynia daje radę. 20 tyś km na benzynie- średnia z kompa 7.8 natomiast teraz na gazie 9.8 (5 tyś) - ale spokojnie panowie - praktycznie 90 % trasy . Wychodzi na to ,że i tak wygrywam z hybrydą i dieslem ale zobaczymy jak to się będzie sprawować w dalszej eksploatacji (jeżdżę dużo to od czasu do czasu podrzucę newsa).
MRimm jest offline   Odpowiedź z Cytatem