Temat: [Ranger 2011-2022] zużycie opon na rantach
View Single Post
Stary 09-06-2020, 05:03   #8
NerDan
ford::beginner
 
Avatar NerDan
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 07-06-2020
Skąd: Maszewo
Model: Ranger
Silnik: 2,2
Rocznik: 2018
Postów: 23
Domyślnie Odp: zużycie opon na rantach

Cytat:
Napisał piotrdrygala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście, że fabryka czy ASO powinno ustawić tak zbieżność aby nie darły się. Oczywiście, że masz(mamy) prawo do użytkowania auta jak chcesz(chcemy). Też mi się to nie podoba ale co zrobić. Ja osobiście unikam ASO. Serwisy robię samodzielnie co 15tyś km. Co do opon AT BFG to polecam.
Ale co zrobić???
Ja obecnie jestem w trakcie reklamacji, ASO odpowiedziało jak w pierwszym poście, złożyłem reklamację bezpośrednio do forda. Jeśli okaże się, że odpowiedzą tak samo, to sprawę przekaże Zacharowi, lub "turbo raport". Zobaczymy co powiedzą, jak w TV ukaże się info, że mają takie problemyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
NerDan jest offline   Odpowiedź z Cytatem