Temat: [Mondeo 2000-2007] uklad wydechowy rodzaje.
View Single Post
Stary 29-09-2019, 18:06   #1
Gabel
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-07-2018
Model: maverick
Silnik: 2,3
Rocznik: 07
Postów: 2
Domyślnie uklad wydechowy rodzaje.

Witam,
Jestem posiadaczem obecnie trzech fordów w tym dwóch mondeo 3 gen. i zapewne jak większość z nas mam świadomość przebogatej palety rozwiązań technicznych nawet w obrębie jednego modelu. Dla wielu może to skutecznie utrudniać życie. Dlatego też ten temat bowiem stanęła przede mną potrzeba wymiany wydechu (zestarzała się stara rura). I tu natrafiam na problem. Co kupić? O ile na terenie kraju poradziłbym sobie szlifierką i spawarką a załadowałbym cokolwiek co by się pod podłogą zmieściło, to u sąsiadów za odrą już taki myk nie przejdzie i auto Tuv-u nie dostanie. Wśród mondeo 3 mamy 3 modyfikacje, do tego diesel i pb. Nie wiem czy ze względu na skrzynki jest różnica. Mnie interesuje szczególnie wydech do 2,0 pb 2lf kombi 145PS jednak by niniejszy temat mógłby mieć jakieś wartości edukacyjne warto by stworzyć zestawienie do wszystkich wersji włącznie z st. Chyba że różnic miedzy kombi a sedanem nie ma i miedzy dieselem a benzyną też, wtedy proszę o zdjęcie wydechu dla mojego modelu. Z góry dziękuję 😊 uprzejmie.
Gabel jest offline   Odpowiedź z Cytatem