Temat: [Mondeo 2000-2007] Regeneracja wtyskiwaczy
View Single Post
Stary 14-04-2014, 10:23   #1
lukasz2085
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-01-2014
Model: Mondeo mk3
Silnik: tdci
Rocznik: 2003
Postów: 16
Angry Regeneracja wtyskiwaczy

Witam jestem pechowcem ponieważ posiadam forda mondeo mk3 2.0 tdci 130km z 2003 w moim mondeo wymieniłem już dużo rzeczy min. alternator rozrusznik intercooler 3 razy kodowałem wtryski napinasz koło pasowe dwu mas i tak można wymieniać wszystko oprócz skrzyni i silnika w końcu przyszedł czas na wtrykiwacze bo lały oddałem auto do mechanika w lutym tego roku i do tej pory auto jest w naprawie nie wiem co robić mechanik chyba też nie wie robi i robi i nic z tego nie wynika. Problem polega na tym iż regenerował mi wszystkie wtryskiwacze pompę czyszczony był zbiornik a auto jak ma 2 tyś obrotów to szarpie podczas jazdy i klekocze jak stary ursus oraz podczas zapalania zapala się abs i kontrolka od hamulca ręcznego mój mechanik mówi że robi on se test i nie wie jak to wyłączyć jak zapalam to nie chce wejść na obroty mówi że włożył nowe wtryski i silnik tak samo faluje jaka to może być przyczyna pomóżcie co mam robić dalej z moim autem . Może mi coś podpowiecie co ten wielki mechanik ma zrobić żeby to chodziło , proszę o pomoc zainwestowałem już w to auto ponad 12 tysiecy i dalej nie jeździ . dziękuje za pomoc
lukasz2085 jest offline   Odpowiedź z Cytatem