View Single Post
Stary 10-07-2016, 15:31   #12
psylo_rz
ford::amateur
 
Avatar psylo_rz
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 03-09-2015
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podziwiam szybkość. Dla mnie to nieosiągalne.
Robię to tak często, że już chyba nabrałem wprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mondziaka oblatuję K2 Spectrumem i Shiny Garage Black 2 Black w około 10 minut właśnie.

Cytat:
Napisał cudaczek17 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie lubię się spieszyć,ale trochę wolniej.Wtedy zrobić wolniej a dokładnie i dobrze.Żeby zrobić dokładnie całe auto z odkurzaniem,umyciem i osuszeniem oraz kosmetyką to w 10 minut tego nie zrobisz samGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oj racja, sam jak się nie śpieszę to potrafię 3h spędzić na placu obok myjni. No cóż, jedni łowią ryby a inni dbają o auta dla "odmóżdżenia" po ciężkim tygodniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. te 10 minut, o których pisałem to tylko nałożenie QD i dressingu, nie uwzględnia mycia, osuszenia itd.

Ostatnio edytowane przez psylo_rz ; 10-07-2016 o 15:40
psylo_rz jest offline   Odpowiedź z Cytatem