View Single Post
Stary 18-01-2020, 08:24   #147
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,024
Domyślnie Odp: Mapy do mca nx SD 2019 już na rynku

Cytat:
Napisał cynk23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak tylko zapytałem
Jestem orędownikiem zasady, że "nie ma głupich pytań". Tyle, że ten temat powstał w celu wymiany informacji. Pytania egzystencjalne "o sens" nic do niego nie wnoszą. Czasami na prawdę warto zastanowić się chwilkę zanim się coś powie/napisze. No i zadając pytanie warto przemyśleć komu/gdzie się je zadaje. Może się bowiem okazać, że z pozoru niewinne pytanie zadane niewłaściwej osobie, albo w niewłaściwym miejscu zostanie potraktowane jako prymitywna prowokacja i zamiast konstruktywnej dyskusji i merytorycznej odpowiedzi możesz dowiedzieć się przykrych rzeczy na swój temat.

Cytat:
Napisał cynk23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
425 zł za coś takiego to lekka przesada i nie dziwi mnie że ludzie szukają tańszej alternatywy i PIRACĄ.
No i właśnie! Jak znajdziesz tańszą alternatywę, albo będziesz miał wiedzę jak skutecznie "spiracić" mapy, to wtedy się dopisz do tego tematu. Na pewno wielu wtedy skorzysta. Może nawet ktoś Ci podziękuje.
Cytat:
Napisał cynk23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego Parch wyluzuj bo widzę że się lekko zagotowałeś
Na stan mojego wyluzowania nie masz @cynk23 żadnego wpływu.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem